1. Mahsa
  2. پزشکی
  3. چهارشنبه, 10 شهریور 1395
پوست هرکس را می توان مهم ترین و در نظر ترین عضو بدن آن فرد دانست. به معنی که اولین نکته در صورت هرکس که باعث جلب نظر دیگران می شود، پوست آن فرد است. در چنین موقعیتی زیبایی پوست بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد. گاهی داشتن پوست زیبا جوری می تواند بروی اعتماد به نفس افراد تاثیر بگذارد که زندگی و تصمیمات راهبردی زندگی آنها را دست خوش تغییرات سازد. بسیار پیش آمده فردی به خاطر داشتن پوست زیبا، با اعتماد به نفس بیشتر برای کاری اقدام کرده و خواه نا خواه در آن کار موفق تر از فرد دیگری با اعتماد به نفس کمتر شده است.
زیبایی پوست

زیبایی پوست

از منظر دیگر هم می توان بررسی کرد که افراد در جامعه، بیشتر به افرادی که سیمای زیبا و پوست مناسب تری ارند روی خوش نشان می هند، به معنی که اگر شما از زیبایی ظاهری برخوردار باشید، بیشتر احتمال موفقیت شما و پیشامد های موفقیت آمیز برایتان وجود دارد.

اما سوال اینجاست که چگونه می توان پوستی زیبا و صاف داشت؟

مطمئنا بهترین روش پیشگیری می باشد، اما برخی پیش آمد ها در دایره توانایی های مانیستند، بطور مثال کهولت سن یکی از آن موارد می باشد که نمی توان جلوی آن را گرفت و خواه نا خواه روی پوست صورت تاثیر خود را می گذارد.
مراقبت از پوست

مراقبت از پوست

و یا حوادث و پیش آمدهایی که بروی پوست با حضور اسکار ها و جاهای زخم، یادآور خاطرات خواهند بود.

در چنین موقعیتی چه باید کرد؟

وقتی پوست چروک، لطافت و زیبایی اولیه اش را از دست می دهد، چگونه می توان آن را به حالت ایده آل سابق برگرداند؟

خوش بختانه با پیشرفت علم و پزشکی، امروزه می توان با مراجعه به کلینیک های زیبایی، به ترمیم و زیباسازی پوست پرداخت. روش های بسیاری با توجه به پیشرفت تکنولوژی به وجود آماده اند که با آنها می توان به زیباسازی و ترمیم پوست پرداخت.
زیبایی پوست

زیبایی پوست

در کلینیک زیبایی وارسته بهترین خدمات زیبایی بدون جراحی و خون ریزی، با کمترین عوارض برای زیبایی پوست و مو ارائه می شود. از جمله این خدمات می توان به تزریق ژل و بوتاکس، هایفو تراپی، میکرونیدلینگ، پی آر پی و انواع لیفتیگ اشاره کرد.


هنوز پاسخی به این پست ارسال نشده است.
البته از آنجایی که هنوز در سایت لاگین نکرده‌اید، اجازه‌ی پاسخ دادن به این پست را ندارید.