1. ندا
  2. کانادا
  3. جمعه, 23 خرداد 1399
ویزای کار کانادا از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است که افراد زیادی را نه تنها از ایران، بلکه از سایر نقاط دنیا نیز به سمت خود جذب می کند. یکی از مهمترین مزیت های مهاجرت کاری به کانادا، داشتن شغل و درآمد از همان ابتدای ورود به این کشور است. با مهاجرت به کانادا از طریق کار دیگر نگران هزینه های زندگی و مشکلات پیدا کردن شغل در کانادا نیستید.

مهاجرت کاری به کانادا تضمینی برای آینده شغلی

با توجه به صنعتی و پیشرفته بودن کشور کانادا و شکوفایی اقتصادی و اجتماعی، این کشور، مقصد محبوبی است برای مهاجرانی که تمایل به مهاجرت کاری به کانادا دارند. میزان بیکاری در کانادا چیزی حدود 4.5 درصد است که در مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته رقم بالایی نیست. همین می تواند باعث جذب مهاجران جویای کار بسیاری شود. دولت کانادا برای پیشرفت سطح اقتصادی و جذب نیروهای ماهر و متخصص تمایل زیادی به جذب افراد از طریق تخصص و مهارت به ویژه برنامه های اکسپرس اینتری و مهاجرت استانی و یا تجربه کانادایی دارد. همه این روشها به هدف انتخاب درست افراد متخصص در هر رشته صورت می گیرد. پس اگر مهارت یا تخصص شما در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا باشد، می توانید با خیال راحت برای دریفات ویزای کار کانادا اقدام کنید.
اگر در مورد ویزای کاری کانادا اطلاعات کافی ندارید و دوست دارید از وضعیت امتیاز خود برای مهاجرت کاری به کانادا مطلع شوید، جهت دریافت مشاوره می‌توانید از مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 (atlantic724.com) کمک بگیرید.

مزیت های دریافت ویزای کار کانادا

1- از مهمترین مزایای این روش این است که شما می توانید همراه داشته باشید و برای همسر و فرزندانتان هم ویزا و اقامت کانادا دریافت کنید.
2- این روش از کم هزینه ترین روش هایی است که می توانید برای مهاجرت اقدام کنید. البته باید توانایی مالی پرداخت هزینه های دریافت ویزای کار کانادا شامل هزینه های سفارت (انگشت نگاری و غیره) را داشته باشید. همچینین باید توانایی تهیه بلیط سفر به کانادا و هزینه 1 ماه زندگی در این کشور را داشته باشید.

حداقل شرایط لازم برای ویزای کاری کانادا

1- باید حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی داشته باشید.
2- سن کمتر از 40 سال
3- نمره آیلتس 6.5 و بالاتر
4- سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی
توجه داشته باشید که اگر در هر یک از شرایط لازم امتیاز بیشتری بگیرید، شانس شما برای اخذ ویزای کار کانادا به مراتب بیشتر خواهد شد، مثلا در زبان انگلیسی و فرانسه قوی تر باشید، سن کمتری داشته باشید، سابقه کار بیشتر و ... هر کدام از این موارد می تواند در امتیاز شما تاثیر زیادی داشته باشد و شاید نقطه ضعف جنبه دیگری را جبران کند. برای مشاوره و راهنمایی با کارشناسان مهاجرت کاری آتلانتیک 724 تماس بگیرید. همین امروز برای ساختن زندگی رویایی در کانادا اقدام کنید.
منبع
  1. https://www.atlantic724.com/%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7/
visabookir بهترین پاسخ Pending Moderation
0
رای
پس‌گیری
قانون مهاجرت کانادا در اصطلاح IRPA نام دارد . این قانون اصول مهاجرت به کانادا را تعریف می کند . مثلا طبق اصل 12 این قانون مهاجران کانادا به سه تیم خانوادگی Family Reunification , اقتصادی Economic Immigrants تقسیم بندی می نماید.
مهاجرت به واسطه پیوستن به اعضای خانواده Family Reunification
در شرایطی که شخصی اقامت دایم یا این که ملیت سرزمین کانادا را داشته باشد می‌تواند برای مهاجرت همسر , فرزندان , والدین و چه بسا بقیه اعضای خانواده مبادرت نماید .
تغییرات اصولی و حیاتی در مهاجرت همسران به کانادا
مهاجرت پدر و مادر به کانادا در سال 2017 میلادی
گرچه در وضعیت خاص قابلیت حمایت مالی بقیه اعضای خانواده به کانادا موجود هست اما به صورت معمول فقط اشخاصی را که می توان از این طریق به کانادا مهاجرت داد همسر , فرزندان , والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ هاست . برخی اوقات می توان بقیه اعضای خانواده را نیز حامی مالی شد.مثلا طبق تبصره f بند 1 ماده 117 آئیین نامه های مهاجرتی کانادا IRPR , در شرایطی‌که پدر و مادر شخصی فوت نمایند و از آن ها فرزند زیر 18 سالی باقی بماند برادر یا این که خواهر کانادایی او می‌تواند حامی مالی وی به کانادا بشود . همینطور کانادا امکان به فرزندی قبول کردن خردسال ها زیر 18 سال را هم پیش بینی نموده است.
گاهی اوقات حامی مالی یا این که اعضای خانواده وی موقعیت مهاجرت به کانادا را ندارند . در‌این موارد گاه می توان به واسطه مسائل انسان دوستانه که H&C گفته میشود , حالت مهاجرت را برای این افراد مهیا کرد . درین وضعیت افسر مهاجرت کانادا بیش تر از هر چیز صلاح خردسال ها را در نظر می‌گیرد . مسأله H&C در ماده 25 ضابطه مهاجرت به کانادا IRPA ارائه شده و بوسیله تصمیم اخیر دادگاه عالی کانادا معروف به تصمیم Kanthasamy ( کانتاسامی ) تصریح شده‌است .
گاهی اوقات استان های کانادا راه و روش های خاصی را برای مهاجرت اهالی خویشاوندان ساکنان استان خود در نظر میگیرند . زیرا مقررات استانی مرتب در درحال حاضر تغییر است
ادامه مطلب
منبع
  1. https://visabook.ir/
وقت سفارت | ویزای شینگن | اقامت اروپا
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. کانادا
  3. لینک جواب
  • صفحه :
  • 1


هنوز پاسخی به این پست ارسال نشده است.
البته از آنجایی که هنوز در سایت لاگین نکرده‌اید، اجازه‌ی پاسخ دادن به این پست را ندارید.