1. ربات اینستاگرام
  2. تبلیغات و بازاریابی
  3. شنبه, 03 خرداد 1399
کلیه ما در امر اهمیت و محبوبیت و هدفمند بودن و… و… اینستاگرام می دانیم! برویم راز اصل مقاله. در اینستاگرام چه‌گونه بایستی تبلیغ کرد؟
راهکار نخستین: از ابزارهای بدون پول اینستاگرام سود‌مند گردید
یکی بهترین امکاناتی که اینستاگرام در چنگ کاربرانش قرار داده است، ایجاد اکانت تجاری است که به فالوورهای شما این قابلیت و امکان را میدهد که تنها با گزینش یک دکمه با شما تماس برقرار کنند یا یک پیام متنی یا نشانی اینترنتی بفرستند. علاوه بر این، به شما امکان دسترسی به داده‌های مربوط به تجزیه و بازنگری کسب و کارتان در اینستاگرام را خواهد داد. در حالتی‌که شما بخواهید از اینستاگرام برای رونق کسب و کارتان به کارگیری فرمائید می‌توانید با ساخت یک حساب تجاری در اینستاگرام (شل و ول تر) متوجه شوید که کاربران شما چقدر جذب محتوا و برند تجاری شما شدند.
راهکار دوم: در پیج‌های بزرگ و پر طرفدار تبلیغ فرمایید
تبلیغات در پیج‌های پهناور و تاثیرگذار یک کدام از شایسته ترین راهکارها برای چشم شدن کسب و فعالیت و مارک شما در اینستاگرام میباشد. شما با رعایت کردن برخی از معمولی‌ترین اصول تبلیغات اینستاگرام خواهید توانست بازدهی تبلیغات خویش را به مقدار مطلوبی ارتقاء دهید. نحوه‌های تبلیغ در اینستاگرام به شرح تحت میباشد:
تبلیغات بازدیدی اینستاگرام
همانگونه که میدانید با هر توشه اکران یک ویدئو در اینستاگرام، به تعداد بازدیدهای آن ویدیو طولانی تر می گردد. با اعتنا بدین امکان اینستاگرام، کافیست تبلیغ ویدئویی خویش را با مقطع عصر یک دقیقه پباده سازی فرمائید و آن را در پیج‌های لبریز مخاطب به اکران بگذارید. درین نحوه هزینه تبلیغات (که یکی پرطرفدارترین شیوه‌های تبلیغات گوشی هست) مبتنی بر تعداد بازدیدها به حساب آوردن خواهد شد و دستکم تعرفه آن (در وب سایت موبودید) 12000 تومان به ازای هر 1000 توشه بازدید میباشد.
تبلیغات ساعتی یا این که اثبات اینستاگرام
تبلیغات اثبات، از طرق مرسوم تبلیغاتی در سراسر جهان محسوب میشود. در اینستاگرام نیز این سبک تبلیغاتی قابل پیاده‌سازی میباشد. در‌این طریق پست تبلیغاتی شما که میتواند عکس و یا این که کلیپ باشد، در بقیه پیج‌ها اکران داده میشود. هزینه تبلیغات نیز با دقت به زمان عصر اکران تبلیغ احتساب خواهد شد که بسته به مسئله پیج و تعداد مخاطبین آن مختلف میباشد.
راهکار سوم :استفاده از ربات اینستاگرام
استفاده از ربات اینستاگرام نیز یکی از روش تبلیغات در اینستاگرام میباشد ، اما به دلیل محدودیت های اینستاگرام ربات های زیادی از کار افتادن در حال حاضر Titleتنها ربات فعال در اینترنت ربات اینستاگرام کاربر مجازی میباشد
برای تهیه ربات اینستاگرام کاربر مجازی به سایت Titleکاربر مجازی مراجعه کنید.
Titlehttps://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی
نکات مهم تبلیغات در اینستاگرام
نکته‌ای که در تبلیغات در اینستاگرام باید به آن توجه کنید این است که متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با استفاده از نرم افزارها و سایر روش های غیر واقعی، تعداد فالوورها، لایک‌ها و بازدیدهای ویدئوهایشان را افزایش می‌دهند و با پذیرفتن تبلیغ و دریافت هزینه‌های گزاف و یا حتی کم‌تر از عرف بازار، مردم را فریب می‌دهند.
لذا حتما برای تبلیغ به این نکته توجه کنید که پیج منتخب شما، شناخته شده و معتبر باشد. برای ارزیابی کیفیت پیج‌ها می‌توانید از کارشناسان این حوزه راهنمایی بگیرید. سرویس تبلیغات آنلاین موبودید یکی از حرفه‌ای ترین مجریان تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات تلگرام است که می‌تواند در این حوزه شما را یاری کند.
منبع
  1. https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی
http://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی


هنوز پاسخی به این پست ارسال نشده است.
البته از آنجایی که هنوز در سایت لاگین نکرده‌اید، اجازه‌ی پاسخ دادن به این پست را ندارید.